بتن سخت صنعتی

بتن سخت صنعتی

کفپوش بتن سخت صنعتی (رنگی وساده) به دلیل خصوصیات منحصر بفرد خود توانسته جایگاه ویژه ای پیدا کند و روز به روز برمتقاضیان آن اضافه گردد.

بتن سخت صنعتی با توجه به هزینه اجرای اولیه و عدم نیازبه اصلاحات بعدی بسیار با صرفه خواهد بود. چه بسیار جاهایی بوده که پس ازانجام کف سازی های متعدد درنهایت مجبوربه اجرای بتن سخت شده اند.

بتن سخت صنعتی دارای عمرطولانی دربرابر سایش، خش، ضربه و ترک خوردگی می باشد و بخاطر بالا بودن عمر مفید آن، درکاهش هزینه ها موثر است.

اجرای بتن سخت صنعتی با سرعت بالا، با استفاده از بتن سخت در زمان و هزینه خود صرفه جویی  کنید ، امکان اجرای300 تا 1000متردر روز

اجرای بتن سخت صنعتی ایمن و مقاوم درمقابل آتش سوزی
بتن سخت صنعتی  بدلیل ضد لغزش بودن، ایمنی را هنگام رفت و آمد برای افراد و وسائل نقلیه به همراه دارد.
بتن سخت صنعتی با لایه محافظ که ازنفوذ هرگونه مایعات ازقبیل روغن، گازوئیل و غیره جلوگیری میکند و در ماندگاری و عمر مفید بتن تاثیر  دارد.
اجرای انواع بتن سخت صنعتی دارای تنوع رنگی بالا از جمله خاکستری، آبی، قرمز، سبز، قهوه ای و...
بتن سخت صنعتی به لحاظ فیزیکی ومکانیکی ازمقاومت بسیاربالایی برخورداربوده واغلب درمراکزصنعتی که درمعرض سایش، ترافیک وبارهای سنگین قراردارد، بکارمی رود. این

مقاومت فشاری بتن سخت : حدود 3 برابر بتن معمولی ( تا 98 نیوتن برمیلیمترمربع)

مقاومت خمشی بتن سخت : حدود 7 برابر بتن معمولی ( تا 13 نیوتن برمیلیمترمربع)

مقاومت سایشی بتن سخت : حدود 160 برابربتن معمولی ( تا 0.016 گرم)

 بتن سخت صنعتی مناسب برای مکان هایی که باید ازنظر بهداشتی در حد بالایی باشند. مثل کف آزمایشگاهها ، مراکز درمانی ، سالنهای ورزشی و باشگاهها

بتن سخت صنعتی برای  کف کارخانه ها و جاهایی که وسایل نقلیه سنگین مثل تریلی،لیفت تراک، ماشینهای راهسازی از قبیل لودر و غیره رفت و آمد دارند.

گروه فنی مهندسی پالیش بتن اصفهان اجرا کننده بتن سخت صنعتی بصورت مکانیزه و با استفاده ازتجهیزات پیشرفته و ماله پروانه ای

ازمزایای استفاده ازاین روش می توان به سرعت، دقت بالا و داشتن سطحی بسیار صاف وصیقلی و همچنین کاهش هزینه اجرا اشاره کرد.

این گروه آمادگی دارد تا خدمات خود را در سراسر کشور و با قیمتی مناسب در سریعترین زمان انجام دهد

 

برای مشاوره و درخواست اجرای بتن سخت با ما تماس بگیرید  09133296722

بتن منقش

بتن منقش

اجرای بتن منقش یا طرح دار و بتن دکوراتور برای محوطه هایی که ترافیک عبوری آنها انسان و خودرو های سبک می باشد  مانند پیاده رو ،کف باغ  و  کف ویلا

پذیرش پروژه های اجرای کف سازی دکوراتیو و صنعتی در سرتاسر کشور

بتن دکوراتیو منقش با سابقه طولانی در جهان یکی از بهترین پوشش های سیمانی برای کف سازی بتنی پیاده روها، محوطه ها و کلیه فضاهای داخلی و خارجی می باشد. در این روش با استفاده از پودرهای رنگی حاوی سنگدانه طبیعی و بسیار سخت و قالبهای مختلف، طرح های متنوع در رنگهای گوناگون، بر روی سطح بتن تازه ایجاد میگردد.

 تفاوت عمده بتن منقش یا بتن استامپی در نوع و نحوه  اجرای آن با سایر انواع بتن های صنعتی می باشد. در اجرای بتن منقش دیگر خبر از عملیات پرداخت توسط ماله پروانه نیست و کار پرداخت توسط ماله دستی و ماله گاوی صورت می پذیرد. برای اجرای بتن طرح دار یا همان بتن استامپی پس از ریختن بتن در قالب کف و تسطیح آن روی بتن مواد سخت کننده که اصطلاحا هاردنر نام دارند پاشیده می شود.

پس از پاشیدن هاردنر روی بتن و ماله زدن مواد جدا کننده به نام ریلیز روی آن ریخته میشود. ریلیز برای سهولت در جدا شدن قالب های استامپی از سطح بتن ، مورد استفاده قرار می گیرد. در بتن استامپی یا بتن منقش معمولا برای اختلاط مخلوط بتن بستر از الیاف پ پ و میکروسیلیس برای بالا بردن کیفیت و جلوگیری از ترک های انبساطی استفاده می گردد.پس از پاشیدن پودر ریلیز روی سطح بتن و تسطیح آن با ماله گاوی ، قالب های استامپی را روی سطح بتن قرار داده، با فشار و کمی ضربه روی قالب ها نقش قالب روی بتن خواهد افتاد. پس از ایجاد نقوش قالب روی بتن و برداشت قالب استامپی اجازه میدهیم تا بتن کاملا سخت و خشک شود.

پس از سخت شدن کامل بتن منقش روی آن را توسط  قلطک نقاشی با مواد رزینی شفاف کننده به نام سیلر پوشانده تا با این کار بتن منقش سطحی براق و شفاف پیدا کند. بتن استامپی از خانواده بتن دکوراتور محسوب می گردد و در این نوع از بتن سخت بیشتر از سختی و مشخصات مکانیکی کفپوش ، ظاهر و نقوش روی بتن استامپی مورد توجه می باشد.

اجرای پروژه های کوچک و بزرگ بتن منقش در سرتاسر ایران  09133296722

 

 

بتن اکسپوز

بتن اکسپوز یا بتن نمابه بتن هایی گفته می شود که به صورت بلند مدت یا میان مدت نما بوده و سطح بتن سطح نهایی کار بوده و بر روی آن پوشش و یا مصالح دیگری اجرا نمی گردد. از جمله این نوع بتن ها می توان به ساختمان هایبا نمای بتن و یا پل ها اشاره کرد. اجرای بتن های اکسپوز بدین منظور نیازمند توجه و تسهیلات ویژه می باشد که سطح نهایی باید صاف ، پرداخته شده  و زیبا باشد. بدیهی است که وجود تخلخل در بتن ، کرموشدگی و یا پله در بتن می توانند باعث نا زیبایی بتن گردد.

از این رو در اجرای بتن های اکسپوز باید تمهیدات لازم به کار گرفته شود تا اختلال های اجرایی در این زمینه اتفاق نیافتد تا باعث ظاهر بد در این بتن نگردد.

برخی از اقدام لازم برای اجرای بتن های اکسپوز و نما را می توان به این صورت برشمرد : استفاده از طرح اختلاط مناسب با کارآیی بالا،استفاده از روغن قالب، تراکم مناسب ، استفاده از قالب های سالم و نو به نحوی که سطح کار مختل نشده و شیره بتن فرار نکند. دقت در شاقول و عدم نصب پله ای ، تحکیم و بستن خوب قالب ها به نحوی که در حین بتن ریزی جابجایی صورت نگیرید.

 

ترمیم بتن های اکسپوز ( نما )

در اجرای بتن های اکسپوز مانند همه عملیات های اجرایی باوجود لحاظ تمهیدات و سختگیری ها امکان ایجاد اشکالات وجود دارد. از این همواره امکان نیاز به ترمیم بتن های اکسپوز وجود دارد.

لازم به ذکر است مبنایی و اصول عملیات ترمیم بتن های نما و اکسپوز همانند سایر تعمیرات و ترمیم بتن می باشد. ترمیم در بتن های اکسپوز همانند سایر محل  ها ، بسته به ابعاد ، محل ، ضخامت ، سازه ای یا غیرسازه ای بودن نیزامند به کارگیری تکنیک های مختلف می باشد.

 

 

 سخت کننده METOPEX ماده پودری شکل با کیفیت کنترل شده است و آماده برای استفاده در محل انجام کار می باشد. این محصول حاوی سنگدانه های بسیار سخت معدنی و فلزی مثل کورندوم و اکسید اهن طبیعی که به هیچ عنوان زنگ نمی زنند. همچنین دارای سیمان مرغوب و افزودنی های خاص شیمیایی است.
شایان ذکر است که سنگدانه های کوروندم، به مقدار 9Mohs سختی دارند و باعث می شود سطح نهایی بتن مقاومت سایشی بسیار بالا داشته باشد.کاربرد:

METOPEX مقاومت سایشی بسیار بالایی به سطح بتن می دهد. بسیار مقرون به صرفه است، به طور یکپارچه روی سطح بتن تازه اعمال می شود و مناسبترین کف برای کارخانجات، انبارها، سالنهای تولید، تعمیرگاه ها، پارکینگها و جایگاه های سوخت می باشد.
مزایا:
- بسیار مقرون به صرفه
- نگهداری و نظافت آسان
- ضد گرد و غبار و آلودگی
- مقاوم در برابر سایش، خش و ضربه
- سرعت اجرای بسیار بالا
- غیر قابل اشتعال و مقاوم در برابر آتش
- ضد لغزش
- عدم نفوذ روغن، گازوئیل، بنزین و... (در صورت استفاده از لایه محافظ)
<span style="font-size: 12px; font-family:

بتن سخت صنعتی

بتن منقش

بتن اکسپوز

بتن استامپی

بتن دکوراتیو

بتن اکسپوز 2 بتن اکسپوز چیست 3 بتن اکسپوز معماری 4 بتن اکسپوز رنگی 5 بتن اکسپوز در نما 6 بتن اکسپوز نما 7 بتن اکسپوز Pdf 8 بتن اکسپوز سفید 9 بتن اکسپوز دکوراتیو 10 بتن اکسپوز در اصفهان

بتن منقش 2 اجرای بتن منقش

 

بتن استامپی 2 بتن استامپي 3 اجرای بتن استامپی 4 قالب بتن استامپی 5 عکس بتن استامپی 6 فروش قالب بتن استامپی 7 نحوه اجرای بتن استامپی 8 کف پوش بتن استامپی

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

صنعت ساختمان موتور حرکت اقتصاد کشور

 نقش مسکن و ساختمان در حوزه اقتصاد و تجارت بر هیچ کس پوشیده نیست،  از آن جایی که ایران از رشد جمعیتی بالایی برخوردار است، باید به صنعت ساختمان سازی توجه شود تا در آینده با مشکلات جدی روبه رو نشویم.

تولید کنندگان و انبوه سازان ساختمان، این صنعت را به عنوان موتور متحرک اقتصاد کشور میدانند و با توجه به برخورداری از 35 درصد گردش نقدینگی و بالای 20 درصد اشتغال در حوزه مستقیم صنعت ساختمان، این صنعت می تواند یکی از عوامل رونق اقتصاد کشور در این دوران رکود باشد.

 توجه به بخش ساختمان، توجه به پایداری و احداث ساختمان های مقاوم در کشور است، وجود کانون انبوه سازان و به طبع آن 31 انجمن در این صنعت سبب شده، چهره شهرهای کشور را دگرگون سازد و هم در تولید مسکن امن برای همه اقشار نقش بسزایی داشته باشند.

 امروز براساس اصل 31 قانون اساسی، دولت موظف است برای شهروندان مسکن امن تهیه کند. ضمن این که براساس قانون ساماندهی و حمایت از تولید و عرضه مسکن، باید زمین، تسهیلات و معافیت های لازم در حوزه مسکن ارایه شود.

توجه تلاشگران صنعت ساختمان، به بازارهای فرامرزی

بازار عراق یک بازار قابل وصول است و آشنایی با آن می تواند در مسیر حرکت شغلی فعالان ساختمانی مفید واقع شود.

 براساس بودجه سال 94 ، محدودیت های تحقق بودجه های عمرانی دولت در سال آینده بسیار جدی است.

باتوجه به کاهش 5 درصدی بودجه سال 94 فرصت کار در داخل کشور در حوزه خدمات فنی و مهندسی و عمرانی بدون تردید رو به کاهش است و به عبارتی ظرفیت ها خالی فعالان صنعتی رو به افزایش. به همین جهت باید به دنبال بازار کار جدیدباشیم. از این رو یکی از راه های بازار گشایی نگاه به بازار فرامرزی است.

 با توجه به کاهش قیمت نفت، اقتصاد مقاومتی، کاهش بودجه های عمرانی و عدم تحقق بودجه عمرانی دلایلی است برای ورود به بازار صادرات. از طرفی کشور عراق به جهت شرایطی که دارد فرصتی مناسب برای فعالان صنعتی ایران است.

کشور نیاز به مسکن ندارد، نیار به نوسازی دارد

برای حضوردر عرصه صنعت ساختمان همچون صنایع دیگر باید ادبیات و الفبای آن را فراگرفت. باید با مفاهیم کلمه هایی همچون بهره وری، نیاز سنجی و نیاز ،کارافرینی و اشتغال آشنا شویم.

بر اساس آمار و اطلاعات موجود، جامعه امروز در بحث ساختمان سازی کمبودی ندارد. چراکه بر اساس امار تعداد خانوار کشور از تعداد مسکن ساخته شده در سطح کشور کمتر است.

 آنچه امروز در حوزه ساختمان سازی مطرح است و باتوجه به زلزله خیز بودن کشور و شهر تهران باید جدی گرفته شود،بحث بهسازی و نوسازی ساختمان است.

بی شک توجه به این دو مقوله در رشد صنعت ساختمان کشور موثر است.

در این امر اشکالاتی وجود دارد که مدیریت صحیح را می طلبد و نیازمند تسهیلاتی است تا اجاره نشینان و کسانی که تشکیل زندگی م یدهند دغدغه مسکن نداشته باشند. برای حل این مشکل باید از طریق صندوق مهر امام رضا)ع( و دیگر مراجع قانونی رابطه ای دوطرفه بین سرمایه گذاران و متقاضیان مسکن ایجاد کرد.

برای ساخت با کیفیت مسکن، باید آموزش های لازم به کارگران ساختمان داده شود و مهارت آن ها را ارتقا داد.

 

صادرات، راه حل شکستن رکود مسکن

 بی شک یکی از راهکارهای عبور از رکود و شرایط حاضر برای فعالان اقتصادی و سرمایه گذاران بخش صنعت ساختمان علاوه بر توجه به بازار داخلی، ایجاد بازارهای صادراتی است. به همین جهت به تولیدکنندگان و سرمایه گذارن بخش مسکن توصیه میکنیم، بخش صادرات و هدف گیری صادراتی کالای تولیدی خود را در نظر داشته باشند.

 کشور ایران در چند سال گذشته بین 8 تا 10 میلیون تن صادرات سیمان به عراق داشته است. ضمن این که ایران محصولات دیگری همچون کاشی، سرامیک، آجر و دیگر مصالح ساختمانی را به عراق صادر می کند. صادرات بالای محصولات ایرانی به عراق سبب شده تا بسیاری از تولیدکنندگان 80 درصد محصولاتشان را باتوجه به بازارعراق تولید کنند.

 برای سهولت کار در حوزه تجاری،صنعتی و معدنی عراق با این کشور چند اسناد راهبردی به امضا رسانیده ایم تا راهگشایی باشد برای صادرات به این کشور.

حضور صنعتی ایران در جام جهانی قطر

بی شک حضور تولیدکنندگان ایرانی و فعالان ساختمانی در بازار قطر می تواند جنبه برند سازی داشته باشد. به همین جهت باید ایده هایمان را پرورش دهیم و حضور به موقع و متعهدانه داشته باشیم.

80 درصد صنایع کشور به صنعت ساختمان بستگی دارد

 صنعت ساختمان صنعتی است که 80 درصد صنایع دیگر کشور به آن وابسته است. در واقع شرط بهبود شرایط اقتصادی کشور به صنعت ساختمان وابسته است. از این رو باید مشکلات انبوه سازن و فعالان ساختمانی را حل کرد.

 مگر سیاست گذاری بخش مسکن با بخش خصوصی است که در اخبار عامل نابسامانی و رکود مسکن، بخش خصوصی میدانند.

 در شرایط رکود دولت باید برای بهبود اقتصادی و کاشت تولید مسکن شرایط را فراهم کند چگونه وقتی شرایط مهیا نیست به تولید کننده می گویم بازار صادراتی خود را قوت ببخشد.

 ما در بخش مسکن با چال شهایی روبه رو هستیم که به نظز من بالغ بر 90 درصد آنچالش هایی است که دولت در آن تاثیر گذار است. وقتی دولت جلوی منابع بانکی را گرفته و تزریق منابع بانکی به بخش خصوصی در حوزه صنعت ساختمان اتفاق نمی افتد، صنعت ساختمان چگونه باید رشد پیدا کند.

قاسمی در ادامه با تاکید بر این که اساس فعالیت یک انبوه ساز تولید و عرضه محصول خود است، اظهار داشت در شرایطی که بازار برای استفاده از فن آوری های روز دنیا برای شرکت تولی دکننده مسدود است چگونه می توان با این شرایط به تولید  کننده پیشنهاد کنیم که به فکر صادرات باشد.

به گفته وی یکی از چالش های بزرگ تجاری و اقتصادی بخش صنعت ساختمان، عدم وجود تسهیلات بانکی ارزان قیمت و قابل وصول است.

دولت باید به دنبال تولید کننده باشد و نباید به بخش خصوصی بگوید شما چه سوال و چالشی دارید و من چهکاری می توانم انجام دهم، بلکه بخش خصوصی باید نیاز های مسکن را به دولت تکلیف کند.وی در پایان به تشریح بخشی از فعالیت ها و دستاوردهای دفتر راهبردی تجاری ایران و ترکیه پرداخت.

 

 

        بانک اطلاعات مشاغل      

 

سوال دارید؟ ، بپرسید تا در همین صفحه پاسخ دهیم