سنگ تراورتن

فروش انواع سنگ تراورتن شامل تراورتن کرم،تراورتن شکلاتی،تراورتن سفید

دیگر زمان آن رسیده است تا دید خود را نسبت به سنگ ساختمانی تغییر دهیم و آن را یک هنر تلقی کنیم. سنگ ساختمانی تنها یک ماده که از دل خاک استخراج می شود و در پروزه های ساختمانی به کار می رود نمی باشد. سنگ ساختمانی روح تغییرات طبیعت در طول سال ها می باشد…

جهت خرید و استعلام قیمت سنگ های تراورتن با شماره تلفن  09134090995  تماس بگیرید

سنگ تراورتن یکی از انواع سنگ ساختمانی می باشد که در ایران تولید می گردد. معادن فراوانی در کشور وجود دارد که کار استخراج این سنگ در آن ها صورت می پذیرد. پس از استخراج سنگ ها برای فرآوری به کارخانه ها فرستاده می شوند.

سنگ تراورتن دارای قدرت چسبندگی بالایی می باشد که با این مزیت می توان از آن در ارتفاعات بالا نیز به عنوان سنگ نما در ساختمان استفاده نمود. دلیل محبوبیت این سنگ علاوه بر چسبندگی تنوع رنگی بسیار بالا و همچنین زیبایی نقش و نگار آن می باشد. از همین رو از سنگ ساختمانی تراورتن می توان در هر نقطه از پروژه های ساختمانی خود استفاده نمایید.

با وجود تمام مزایایی که بیان شد عیبی که سنگ تراورتن دارد قیمت نسبتا بالای آن می باشد. از همین رو از سنگ تراورتن به صورت متداول در نمای ساختمان استفاده می گردد تا علاوه بر استقامت و استحکامی که دارد به نمای ساختمان زیبایی نیز ببخشد.

از سنگ تراورتن همچنین می توان در قسمت های داخلی ساختمان همچون راه پله ها نیز استفاده نمود. دلیل آن هم ساب پذیری بالای سنگ تراورتن می باشد که استفاده آن در قسمت های داخلی می تواند ساختمان شما را به مانند پروژه های خارجی درآورد.

از دیگر مزایای این سنگ حمل و نقل راحت و نیز سرعت نصب آن بر روی ساختمان می باشد. سنگ تراورتن از انواع مختلفی برخوردار می باشد که سنگ تراورتن حاجی آباد، سنگ تراورتن عباس آباد، سنگ تراورتن دره بخاری، سنگ تراورتن آتشکوه، سنگ تراورتن آبگرم، سنگ تراورتن آذرشهر، سنگ تراورتن کاشان و… از این دسته می باشند.

سنگ تراورتن به دو صورت اسلب و ۴۰ طول در کارخانه های ایران فرآوری می شود. سنگ اسلب تراورتن بیشتر برای فضاهای لوکس یا خاص به کار می رود که سایز های بزرگ یا خاص مد نظر مدیران پروژه می باشد. سنگ اسلب تراورتن برای صادرات نیز بسیار مناسب است. سنگ ۴۰ طول سنگ تراورتن بیشتر مصارف داخلی دارد. قیمت سنگ تراورتن با توجه به اینکه از کدام سایز خرید انجام شود متفاوت خواهد بود.

همانطور که سنگ های خارجی وارد ایران می شوند و بازار خود را به دست آورده اند، سنگ های ایران نیز قابلیت صادرات به کشورهای دیگر را دارند

.

تراورتن شکلاتی تراورتن شکلاتی کاشان تراورتن شکلاتی یزد تراورتن شکلاتی آقامحمدی تراورتن شکلاتی اقا محمدی تراورتن شکلاتی بی موج تراورتن شکلاتی تجره تراورتن شکلاتی تیره تراورتن شکلاتی حاجی آباد تراورتن شکلاتی موجدار